• Özbolu Ev Yemekleri; toplu yemek, tabldot, catering hizmetleri, düğün, nişan, sünnet, party, kokteyl, seminer, toplantı yemek organizasyonlarında kaliteli hizmetler vermektedir.

    LEZZET Bizim İşimiz..

    Ev Yemeği Tadında,Ev Yemeği Kalitesinde

  • Özbolu Ev Yemekleri; toplu yemek, tabldot, catering hizmetleri, düğün, nişan, sünnet, party, kokteyl, seminer, toplantı yemek organizasyonlarında kaliteli hizmetler vermektedir.

    Özenle Hazırlar..

    İtina ile Sunarız..

» HİZMETLERİMİZ
HABERLER
Sevgilerimizle ;
Özbolu Ev Yemekleri | Levent Catering Firmaları | Levent Yemek Firmaları web sayfasına hoşgeldiniz.
Özbolu Ev Yemekleri | Levent Catering Firmaları | Levent Yemek Firmaları web tasarımı ve reklam yöetimi için Acarneti seçti... Bizimle ozboluevyemekleri@gmail.com mail adresimizden yada iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan ve formumuzdan sürekli irtibat halinde olabilirsiniz ...

 

 

Taşıma

 

Merkez mutfağımızda sabah 06:00 ile 09.30 arasında üretilen yemeklerimiz çelik kaplar veya termoboxlar içerisinde, nakliye araçlarımızla en geç 2 saat içerisinde firmanıza teslim edilmektedir. Böylelikle ev yemeği tarzında pişirilen yemeklerimizi kalite ve lezzet kaybı olmadan sizlere sunabilmekteyiz.

 

 

Yerinde Üretim

 

Mutfağınızı , eksikleri uzman kadromuz tarafından tespit edilip , tüm eksikleri tarafımızdan tamamlandıktan sonra sizden devralıp , leziz yemeklerimizi mutfağınızda üretip sizlere sunmaktayız.


Catering Hizmetleri

 

Açılış ve Kokteyller, Şirket Yemekleri, Özel Geziler, Turlar, Açık Hava Organizasyonları, Piknikler, Sünnet ve Mevlitler,Yılbaşı Organizasyonları, Düğün Davetleri hizmetlerimiz arasındadır.

 

Hijyen Politikamız

 

Öz Bolu Yemek olarak halk sağlığının ve güvenliğinin en üst seviyede korunmasını sağlamaktan yola çıkarak müşterilerimize en sağlıklı ve lezzetli yemekleri sunmayı hedeflemekteyiz.

 

 

 

Yukarı Çıkın